Ubytovane vo Svätom Antone na skok od Banskej Štiavnice

Tradičné ubytovanie vo Svätom Antone s malou exkurziou naprieč Slovenskom privíta svojich návštevníkov s otvoreným náručím a za každého počasia.

Naše útulne zariadené izby a chutné miestne špeciality vytvárajú ideálnu kombináciu ubytovania a reštaurácie v dedinke Svätý Anton učupenej pod supervulkánom Štiavnických vrchov. V ponuke je niekoľko izieb, ktoré sú zariadené v tradičnom štýle podľa regiónov Slovenska. Penzión je vhodný aj pre ubytovanie rodín s deťmi, či náhodných turistov a samozrejme najesť sa môžete v reštaurácii, ktorá je súčasťou penziónu. 

V ponuke sú napríklad dvojlôžkové izby s možnosťou prísteľku,  ale aj viac lôžkové vhodné aj pre početnejšie rodiny.  Izby majú vlastné kúpeľne aj s vaňou. Niektoré majú aj terasu s krásnou prírodou na večerné posedenie, tie na poschodí zase výnimočne krásny výhľad na Štiavnické vrchy. Súčasťou výbavy býva aj chladnička, TV a samozrejmosťou je bezplatné wifi. Všetky izby sú samozrejme nefajčiarske.

Ubytovanie v Starom Hostinci, ktorý je na skok od Banskej Štiavnice má svoje čaro a na takéto ubytovanie je veľmi ťažké zabudnúť.