Na slovenský trh prichádza nová služba od Proficreditu – Biznis Úvery

Už dlhšie sledujeme stúpajúci trend rozbehu a zveľaďovania malých a stredných slovenských podnikov a všimli sme si dopyt po rýchlych úveroch pre podnikateľov.

Prichádza novinka – biznis úvery pre podnikateľov

Spoločnosť Proficredit vytvorila špeciálny produkt pre živnostníkov a remeselníkov, ktorý si môžete vyskúšať na stránke biznisuvery.sk. Vieme, že pri rekonštrukcii priestorov je úver na podnikanie dobrý nápad ako rozbehnúť vlastný biznis. Hovoria za nás skúsenosti zo všetkých oborov podnikateľského spektra.

Ak máš IČO, dáme ti pôžičku

Biznis úvery ponúkajú zabehnutým súkromným podnikom finančnú podporu. V súčasnosti je na našom trhu dostupná novinka – a to pôžička od 500 do 5 000 EUR, pri splatnosti od 6 do 36 mesiacov. Náš cieľový klienti sú živnostníci a jednoosobové Sro. Pôžička biznis úvery je vhodná pre stolárov, maliarov, klampiarov, kuriérov ale aj cukrárov, pekárov, pracovníkom v gastro biznise, majiteľov malých kaviarní, reštaurácii a ďaľšie kreatívne zamestnania. Všetkým ponúkame flexibilný úver pre každé povolanie. O Biznis úver viete požiadať jedine online cez našu prehľadnú web stránku.

Ste živnostník či podnikateľ? Celý proces je online

Cez online webové rozhranie biznis úvery môžete požiadať o rýchly podnikateľský úver, ktorý váš podnik rozhýbe a naštartuje na novú úroveň. Malý a stredný podnikatelia, tak majú šancu dostať sa k peniazom, ktoré využijú na vylepšenie svojej dieľne, kaviarne či reštaurácie. Naši klienti, ktorý sú po celom Slovensku, oceňujú rýchlosť pripísania peňazí na svoj účet.

Parametre pôžičky – Biznis úvery:
• úver je určený pre samostatne zárobkovo činnú osobu alebo spoločnosť s ručením obmedzeným
• minimálne 12-mesačná podnikatelská história
• vek minimálne 18 rokov, vlastné IČO
• voči vášmu podniku nie je vyhlásené alebo vedené konkurzné konanie
• váš podnik sa nenachádza v stave reštrukturalizácie