Originálne svadobné oznámenia od LarisDesign

logo svadobne oznamenia

Hľadáte originálne svadobné oznámenie, ktoré si získa vaše srdce a svojim dizajnom príjemne prekvapí aj okolie? Prezrite si ponuku svadobných oznámení LarisDesign. Tvorbe a výrobe oznámení na svadbu sa venujú profesionálne od roku 2011, momentálne svojím pôsobením pokrývajú 3 trhy strednej Európy. Tím je tvorený ako šikovnými grafickými dizajnérmi, tak aj profesionálnymi polygrafmi. Ich filozofia sa nesie v duchu prinášania svetových trendov v rozumných cenových reláciách a takisto sú stále verní aj osvedčeným tradíciám, ktoré má slovenský zákazník rád.

Svadobné oznámenia nájdete v 5 rozmanitých kolekiách. Elegantná, kvetinová, jednoduchá, kreatívna a takisto si môžete nechať vypracovať aj oznámenie s fotografiou. Úplnou novinkou a obľúbeným trendom sú tzv. Transparentné alebo plastové svadobné oznámenia, ktoré sú tlačené na akryl.

Spoločnosť taktiež ponúka rôzne špeciálne úpravy ako je technológia tlače metalickou fóliou alebo výseky do rôznych tvarov. Týmto spôsobom sa vaše svadobné oznámenie stane nezabudnuteľné.

K svadobným oznámeniam vypracujú aj ďalšie svadobné tlačoviny, ako sú pozvánky k svadobnému stolu, etikety na fľaše, menovky pre svadobčanov, svadobné menu, zasadací poriadok a iné. Všetko v jednom štýle a dizajne.

Prezrite si ponuku svadobných oznámení LarisDesign na www.svadba-oznamenia.sk a nechajte si vypracovať bezplatný návrh vášho svadobného oznámenia. Určite budete milo prekvapení.