Ktorá autopožičovňa Košice je skutočne najvýhodnejšia?

Autopožičovňa Košice

Pokazilo sa vám auto a potrebujete súrne náhradu? Alebo sa len plánujete vybrať na výlet a potrebujete spoľahlivého a moderného štvorkolesového spoločníka? Autopožičovňa Košice je tu pre vás!

Vďaka skutočne výhodným ponukám mnohých autopožičovní si v dnešnej dobe môže auto dovoliť prakticky každý, kto má vodičský preukaz. Autopožičovňa je výhodným riešením nielen v prípade, že potrebujete rýchlu náhradu za svoje auto, ktoré je, napríklad, v servise. Povedzme, že sa kamarátmi rozhodnete ísť na veľkolepý výlet. Ak ani jeden z vás nemá vlastné auto, nemusí to znamenať, že pôjdete vlakom či autobusom. Autopožičovňa Košice ponúka výhodné možnosti zapožičania moderného auta už od 15 eur za deň. V prípade, že budete cestovať viacerí, zaplatíte za zapožičanie auta dokonca menej ako za lístok na vlak či autobus!

Otázkou však je, ktorá autopožičovňa Košice je skutočne najvýhodnejšia. Z vlastnej skúsenosti môžeme odporučiť požičovňu áut Specialy, ktorá ponúka hneď niekoľko lákavých výhod, ktoré sa oplatí využiť!

Auto ihneď a bez zbytočných poplatkov

Nemilým prekvapením, ktoré si pre vás prichystajú mnohé autopožičovne, sú rôzne nemalé skryté poplatky. Napríklad, za vrátenie auta počas sviatkov či víkendov. Autopožičovňa Specialy vás od takýchto problémov ukráti, vrátenie auta je totiž vždy úplne bezplatné. Naviac, požičovňa je dostupná 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Auto si môžete požičať ihneď, bez nekonečného čakania a zdĺhavého vybavovania. Cenný plusom sú aj nonstop asistenčné služby, ktoré sú vám k dispozícii v prípade akýchkoľvek problémov.

Autopožičovňa Košice Specialy je pripravená vyhovieť ľuďom, ktorí hľadajú lacné malé auto, ale aj ľuďom, ktorí sa chcú povoziť dynamicky, alebo potrebujú auto pre 9 ľudí. Všetky vozidlá sú pravidelne udržiavané a disponujú bohatou výbavou, ktorú na vašej ceste nepochybne oceníte.

Tak čo, ste pripravení na nové zážitky?